Jednym z materiałów, który wykorzystywany jest do produkcji mebli sprzedawanych w sklepach Formatic Design jest Solid Surface, który jest połączeniem naturalnej żywicy akrylowej z metarylany metylu i wodorotlenku glinu. Materiał ten jest odporny na działanie wielu związków chemicznych, dzięki czemu nie musimy się bać, że nasza zabudowa RTV zniszczy się. Poza tym odporny jest na ścieranie i nie odbarwia się.

Materiał ten jest przeznaczony na blaty kuchenne oraz do plastycznych form przestrzennych używanych w stoiskach targowych i do wykonywania nietypowych reklam. Jest też odporny na uderzenia co sprawia, że nie grozi pęknięciem. To wszystko sprawi, że po zakupie takiej zabudowy będziemy mogli długo cieszyć się z użytkowania. Nie należy zapominać, że jeżeli jednak dojdzie do uszkodzenia mechanicznego wywołanego czynnikami zewnętrznymi można bez problemu takie uszkodzenie naprawić. Plusem Solid Surface jest to, że poszczególne elementy można łączyć bez szczelin co oznacza, że jest brak szczelin między łączonymi elementami konstrukcji co zwiększa estetykę produktu. Wartym uwagi jest fakt możliwości uzyskania nieograniczonej kolorystyki i bogatego wzornictwa. Materiał ten nie jest higroskopijny co wyklucza wchłanianie wilgoci. Solid Surface jest niezastąpionym materiałem wykorzystywanym w dekorowaniu wnętrz i produkcji różnych elementów na przykład zabudowy TV, zlewozmywaków. Dzięki zastosowanym składnikom materiał ten może wyglądać jak drewno i kamień. Produkowany jest w wielkich arkuszach. Nawet dla wytrawnego rzemieślnika rozpoznanie gdzie został łączony jest prawie niemożliwe.

Jak widać Solid Surface, który jest wykorzystywany do produkcji mebli i zabudowy jest materiałem nowoczesnym i prezentującym się bardzo dobrze. Chętnie wykorzystywany jest przez producentów dzięki możliwości nadawania dowolnego kształtu i jego właściwościom. Warto jest zaopatrzyć się w meble, blaty u umywalki z tego materiału, z którego przedmioty starczają na długie lata. Polecamy Państwu ten materiał, który odwdzięcza się długim żywotem co za tym idzie oszczędza się na zbędnych wydatkach. Łatwość utrzymania sprawia, że dbanie o niego nie jest trudne i uciążliwe.

Co zyskasz korzystając z naszym usług?

meble na wymiar warszawa

Meble kuchenne, które sprostają najbardziej wygórowanym wymaganiom

szafy na zamówienie warszawa

Kompleksową usługę - od pomiaru do montażu

meble na wymiar warszawa

Szybką i profesjonalną obsługę - skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej

szafy na zamówienie warszawa

Perfekcyjne otwieranie i zamykanie - dzięki zastosowaniu w meblach wysokiej klasy mechanizmów

Zapraszamy do zapozniania się oraz skorzystania z naszej oferty

1Meble
kuchenne
2Meble
biurowe
3Meble
łazienkowe
4Meble
dziecięce
5Szafy
wnękowe
6Zabudowy
RTV
7Blaty
kuchenne

Autoryzowany partner jakości Blum - szafy na zamówienie warszawa Kerrock - szafy na zamówienie warszawa Drewpol - szafy na zamówienie warszawa Peka - meble na wymiar warszawa Sevroll - meble na wymiar warszawa

Systemowe rozwiązania technik montażu mebli festpool - meble na wymiar warszawa