Jednym z materiałów, który wykorzystywany jest do produkcji mebli sprzedawanych w sklepach Formatic Design jest Solid Surface, który jest połączeniem naturalnej żywicy akrylowej z metarylany metylu i wodorotlenku glinu. Materiał ten jest odporny na działanie wielu związków chemicznych, dzięki czemu nie musimy się bać, że nasza zabudowa RTV zniszczy się. Poza tym odporny jest na ścieranie i nie odbarwia się.

Salon jest miejscem, w którym przyjmujemy gości. Musi więc być odzwierciedleniem nas samych. Musi panować w nim porządek, nie ma tu też miejsca na mieszaninę stylów i zbyt dużej ilości kolorów. Nie można pozwolić sobie na zagracenie go. W stylu klasycznym salon jest miejscem, w którym panują kolory ciepłe.

Patrząc na ofertę sklepów meblowych można zauważyć nowoczesne zestawy mebli do salonu. Warto jest pamiętać o kilku ważnych rzeczach.

Mieszkanie jest miejscem, w którym cały czas przebywamy. Zatem musi być tak urządzone, żeby cała rodzina mogła w nim mieszkać. Mieszkanie nie powinno być specjalnie zagracone. Nie przesadzajmy z ilością mebli w poszczególnych pokojach.

Pokój dzienny jest miejscem, w którym spędzamy mnóstwo czasu. Jakie zatem meble powinny znaleźć się w salonie? Na początku powinniśmy zadbać o to, żeby mieć na czym usiąść. Zatem w salonie powinna znaleźć się kanapa i wygodne fotele. Jeśli przewidujemy częste wizyty gości to dobrym rozwiązaniem jest kanapa narożna, która sprawdza się w mniejszych pokojach dziennych.

Łazienka jest miejscem, w którym spędzamy sporo czasu. W tym czasie meble łazienkowe narażone są na uszkodzenie przez zarysowanie i zdrapanie powierzchni mebla. Delikatne powierzchnie bardzo łatwo ulegają uszkodzeniom mniejszym czy większym.

Każda pani domu posiada w swojej kuchni blat. Czy aby na pewno wszystkie Panie wiedzą jak o nie dbać? Blat kuchenny czy to z drewna lakierowanego, płyty MDF, granitu czy innego materiału brudzi się tak samo.

Jak każdy wie meble nie do końca odporne są na czynniki atmosferyczne takie jak wilgotność i temperatura. Aby meble służyły nam jak najdłużej należy utrzymywać temperaturę w pomieszczeniu rzędu 15 – 30 stopni C. Wilgotność w pomieszczeniu nie powinna być niższa niż 25% i nie wyższa niż 85%.

Jak wiadomo nie każdy blat z granitu czy innego materiału nadaje się do wnętrza naszej kuchni dlatego też coraz częściej stosuje się kompozyty. Kompozyty są to materiały, które powstają po zmieszaniu wodorotlenku glinu z żywicą. Żywicy dodaje się tu około 20% reszta to wspomniany wodorotlenek gilu, który najzwyczajniej jest pozyskiwany ze skał. Jakie to ma zastosowanie w nowoczesnych kuchniach?

Formaticdesign.pl oferuje Państwu systemy ścienne renomowanej firmch Zobal. Jest to połączenie prostoty z elegancją, która tak wszystkim się podoba i jest wykorzystywana przez projektantów wnętrz. Systemy te nadają się do zamontowania w mieszkaniach jak w hotelach czy sklepach. Jest to bardzo dobry materiał w rękach projektanta.

Co zyskasz korzystając z naszym usług?

meble na wymiar warszawa

Meble kuchenne, które sprostają najbardziej wygórowanym wymaganiom

szafy na zamówienie warszawa

Kompleksową usługę - od pomiaru do montażu

meble na wymiar warszawa

Szybką i profesjonalną obsługę - skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej

szafy na zamówienie warszawa

Perfekcyjne otwieranie i zamykanie - dzięki zastosowaniu w meblach wysokiej klasy mechanizmów

Zapraszamy do zapozniania się oraz skorzystania z naszej oferty

1Meble
kuchenne
2Meble
biurowe
3Meble
łazienkowe
4Meble
dziecięce
5Szafy
wnękowe
6Zabudowy
RTV
7Blaty
kuchenne

Autoryzowany partner jakości Blum - szafy na zamówienie warszawa Kerrock - szafy na zamówienie warszawa Drewpol - szafy na zamówienie warszawa Peka - meble na wymiar warszawa Sevroll - meble na wymiar warszawa

Systemowe rozwiązania technik montażu mebli festpool - meble na wymiar warszawa