O nas

Podstawową działalnością firmy FORMATIC design jest produkcja mebli na wymiar. Długoletnia praktyka oraz ogromne doświadczenie zdobyte poza granicami kraju sprawiają, że powierzacie Państwo wykonanie swoich mebli dobrym fachowcom.

Szanujemy czas naszych Klientów, więc to my przyjeżdżamy do Państwa, dokonujemy pomiarów i przedstawiamy ofertę z jakich materiałów i mechanizmów , jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa meble.

Następnie przygotowujemy projekt dzięki któremu mogą Państwo zobaczyć meble zanim staną u Państwa w domu. Czas wykonania mebli jest zależny od materiałów, złożoności projektu i waha się od 2 do 8 tygodni.

Współpracujący z nami Architekci wnętrz , są w stanie przygotować projekty kompleksowego wystroju wnętrza w 3D opierając się na najnowszych trendach wzornictwa meblowego.

KONTAKT Z NAMI

Zamawiając wizytę naszego konsultanta dzwoniąc pod numer: 792 428 051 lub wysyłając e-maila z pytaniami na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

POMIARY I WSTĘPNA ROZMOWA

Wizyta przedstawiciela firmy FORMATIC design w osobie konsultanta ,pozwoli na wykonanie pomiaru na podstawie którego będzie można sporządzić szkic do projektu.

Podczas spotkania omówicie Państwo swoje propozycje oraz uwagi i podpowiedzi konsultanta .Wspólnie ustalicie kierunek projektu spełniającego wasze oczekiwania.

PROJEKTOWANIE I WYCENA PROJEKTU

Na podstawie rozmów i sugestii z Państwa strony przygotujemy indywidualny niepowtarzalny projekt mebli marki FORMATIC design.

Wraz z załączonym projektem, otrzymacie Państwo szczegółową wycenę mebli oraz opisy mechanizmów w nich zastosowanych. Dostarczymy również projekt techniczny przyłączy wodno kanalizacyjnych i elektrycznych niezbędnych do realizacji projektu.

W opcji dodatkowej jak pisaliśmy we wstępie, możemy wykonać projekt w 3D z uwzględnieniem kompleksowego wystroju wnętrza Państwa domu/mieszkania.

ZAMÓWIENIE PROJEKTU I JEGO REALIZACJA

Po akceptacji projektu, przystępujemy do podpisania umowy i produkcji MEBLI.

MONTAŻ

Termin dostawy mebli oraz montażu jest ustalany indywidualnie z klientem.

Co zyskasz korzystając z naszym usług?

meble na wymiar warszawa

Meble kuchenne, które sprostają najbardziej wygórowanym wymaganiom

szafy na zamówienie warszawa

Kompleksową usługę - od pomiaru do montażu

meble na wymiar warszawa

Szybką i profesjonalną obsługę - skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej

szafy na zamówienie warszawa

Perfekcyjne otwieranie i zamykanie - dzięki zastosowaniu w meblach wysokiej klasy mechanizmów

Zapraszamy do zapozniania się oraz skorzystania z naszej oferty

1Meble
kuchenne
2Meble
biurowe
3Meble
łazienkowe
4Meble
dziecięce
5Szafy
wnękowe
6Zabudowy
RTV
7Blaty
kuchenne

Autoryzowany partner jakości Blum - szafy na zamówienie warszawa Kerrock - szafy na zamówienie warszawa Drewpol - szafy na zamówienie warszawa Peka - meble na wymiar warszawa Sevroll - meble na wymiar warszawa

Systemowe rozwiązania technik montażu mebli festpool - meble na wymiar warszawa