Salon jest miejscem, w którym przyjmujemy gości. Musi więc być odzwierciedleniem nas samych. Musi panować w nim porządek, nie ma tu też miejsca na mieszaninę stylów i zbyt dużej ilości kolorów. Nie można pozwolić sobie na zagracenie go. W stylu klasycznym salon jest miejscem, w którym panują kolory ciepłe.

W miejscu tym koniecznie powinny stać stylowe antyczne meble. Kanapa i fotele powinny tworzyć komplet, a nie pochodzić z innych stylów. Dobrze gdy w salonie jest miejsce na stolik kawowy przy którym możemy z zaproszonymi gośćmi pić kawę. Poza tym powinniśmy wygospodarować miejsce na witrynę, w której mogą znajdować się figurki lub szkło. Dobrze żeby pojawiły się dekoracyjne wykończenia mebli np. nóg od stolika. Tak zagospodarowane miejsce będzie towarzyszyć nam i naszym gościom. Natomiast w salonie nowoczesnym nie powinno się stawiać zbyt dużej liczby mebli. W nowoczesnych wnętrzach króluje minimalizm. Unika się kolorów ciepłych. Dobrze prezentują się ściany i meble w zimnych kolorach. Dla osób odważnych i chcących podkreślić swoją indywidualność dobrym pomysłem są jaskrawe kolory, które spotyka się w salonach nowoczesnych. Mało mebli, tylko te przydatne i mnóstwo przestrzeni.

Podsumowując salon klasyczny pasuje bardziej do dużych domów, a konkretnie do ich centralnej największej części. Salon nowoczesny jest do mieszkań, w których to nie ma zbyt dużego metrażu. Wielu z Państwa wybrało by salon klasyczny ale są i tacy, którym bardzo podobają się nowoczesne wnętrza, w których to minimalizm odnośnie mebli jest obowiązkowy. W ciasnych mieszkaniach salon klasyczny raczej by się nie sprawdził głównie z braku miejsca.

Co zyskasz korzystając z naszym usług?

meble na wymiar warszawa

Meble kuchenne, które sprostają najbardziej wygórowanym wymaganiom

szafy na zamówienie warszawa

Kompleksową usługę - od pomiaru do montażu

meble na wymiar warszawa

Szybką i profesjonalną obsługę - skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej

szafy na zamówienie warszawa

Perfekcyjne otwieranie i zamykanie - dzięki zastosowaniu w meblach wysokiej klasy mechanizmów

Zapraszamy do zapozniania się oraz skorzystania z naszej oferty

1Meble
kuchenne
2Meble
biurowe
3Meble
łazienkowe
4Meble
dziecięce
5Szafy
wnękowe
6Zabudowy
RTV
7Blaty
kuchenne

Autoryzowany partner jakości Blum - szafy na zamówienie warszawa Kerrock - szafy na zamówienie warszawa Drewpol - szafy na zamówienie warszawa Peka - meble na wymiar warszawa Sevroll - meble na wymiar warszawa

Systemowe rozwiązania technik montażu mebli festpool - meble na wymiar warszawa