Łazienka jest miejscem, w którym spędzamy sporo czasu. W tym czasie meble łazienkowe narażone są na uszkodzenie przez zarysowanie i zdrapanie powierzchni mebla. Delikatne powierzchnie bardzo łatwo ulegają uszkodzeniom mniejszym czy większym.

Należy zachować ostrożność i uważać żeby detergenty czy inne preparaty chemiczne jak zmywacz do paznokci nie wylały się na powierzchnię mebla. W takim wypadku nie należy zostawiać rozlanego płynu na meblu. Należy zetrzeć ręcznikiem papierowym bądź szmatką i wysuszyć. Wracając do zarysowań to nie należy zmaczać takich miejsc wodą ani płynami, ponieważ może to pogłębić uszkodzenie mebla. Powierzchnia może napęcznieć, a wilgoć wkraść się głębiej. Należy pamiętać żeby nie czyścić mebli łazienkowych gąbkami z ostrymi powierzchniami, gdyż możemy uszkodzić meble. Do czyszczenia należy użyć szmatki i najlepiej nanieść delikatny preparat myjący. Potem powierzchnie osuszamy ręcznikiem papierowym. Meble łazienkowe nie powinny być narażone na bezpośrednie działanie czynników atmosferycznych i wody. Jedną z zasad jest nie używanie do czyszczenia mebli szmatek z powierzchnią ścierną. Zachowując ostrożność i uważając na to czym czyścimy meble łazienkowe powinniśmy nie zniszczyć ich powierzchni. Uważamy również na to, żeby nic ciężkiego nie spadło na mebel wykonując prace konserwacyjno - naprawcze w łazience.

Przestrzegając zasad i nie będąc rozkojarzonym będziemy tak korzystać z łazienki, że żaden mebel łazienkowy nie zostanie uszkodzony. Przecież to tak niewiele ale za to efekt jest długotrwały i korzystny.

Co zyskasz korzystając z naszym usług?

meble na wymiar warszawa

Meble kuchenne, które sprostają najbardziej wygórowanym wymaganiom

szafy na zamówienie warszawa

Kompleksową usługę - od pomiaru do montażu

meble na wymiar warszawa

Szybką i profesjonalną obsługę - skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej

szafy na zamówienie warszawa

Perfekcyjne otwieranie i zamykanie - dzięki zastosowaniu w meblach wysokiej klasy mechanizmów

Zapraszamy do zapozniania się oraz skorzystania z naszej oferty

1Meble
kuchenne
2Meble
biurowe
3Meble
łazienkowe
4Meble
dziecięce
5Szafy
wnękowe
6Zabudowy
RTV
7Blaty
kuchenne

Autoryzowany partner jakości Blum - szafy na zamówienie warszawa Kerrock - szafy na zamówienie warszawa Drewpol - szafy na zamówienie warszawa Peka - meble na wymiar warszawa Sevroll - meble na wymiar warszawa

Systemowe rozwiązania technik montażu mebli festpool - meble na wymiar warszawa