Każda pani domu posiada w swojej kuchni blat. Czy aby na pewno wszystkie Panie wiedzą jak o nie dbać? Blat kuchenny czy to z drewna lakierowanego, płyty MDF, granitu czy innego materiału brudzi się tak samo.

Mając blat drewniany należy pamiętać, żeby nie stawiać na nim gorących garnków i naczyń, ponieważ powierzchnia takiego blatu może zostać uszkodzona. Blaty takie czyści się szmatką ze środkiem myjącym. Jeśli któraś z Pań zdecyduje się na płytę MDF, czyli taką z której meble proponuje firma Formatic Design to o czystość takiego blatu należy dbać jak o blat z drewna. Blaty z granitu przecieramy zwilżoną w ciepłej wodzie szmatką. W razie mocniejszych zabrudzeń dodajemy środka myjącego. Blaty ceramiczne myjemy środkami dostępnymi w sklepach chemicznych. Może być to płyn do mycia naczyń lub też środek usuwający tłuszcz. Dbać o tego typu blaty jest bardzo prosto. Należy pamiętać, że po umyciu należy obficie spłukać wodą. Jeśli posiadasz w domu blat laminowany dbaj o niego tak samo jak o blat ceramiczny.

Także jak widać nie jest ciężko zadbać o blat bez względu na to z czego jest. Warto jest zatroszczyć się o blaty, ponieważ kuchnia to wizytówka każdej Pani domu. Poza tym czysta kuchnia to brak obaw o zdrowie rodziny.

Co zyskasz korzystając z naszym usług?

meble na wymiar warszawa

Meble kuchenne, które sprostają najbardziej wygórowanym wymaganiom

szafy na zamówienie warszawa

Kompleksową usługę - od pomiaru do montażu

meble na wymiar warszawa

Szybką i profesjonalną obsługę - skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej

szafy na zamówienie warszawa

Perfekcyjne otwieranie i zamykanie - dzięki zastosowaniu w meblach wysokiej klasy mechanizmów

Zapraszamy do zapozniania się oraz skorzystania z naszej oferty

1Meble
kuchenne
2Meble
biurowe
3Meble
łazienkowe
4Meble
dziecięce
5Szafy
wnękowe
6Zabudowy
RTV
7Blaty
kuchenne

Autoryzowany partner jakości Blum - szafy na zamówienie warszawa Kerrock - szafy na zamówienie warszawa Drewpol - szafy na zamówienie warszawa Peka - meble na wymiar warszawa Sevroll - meble na wymiar warszawa

Systemowe rozwiązania technik montażu mebli festpool - meble na wymiar warszawa