Mieszkanie jest miejscem, w którym cały czas przebywamy. Zatem musi być tak urządzone, żeby cała rodzina mogła w nim mieszkać. Mieszkanie nie powinno być specjalnie zagracone. Nie przesadzajmy z ilością mebli w poszczególnych pokojach.

Kupujmy takie meble, które po dorośnięciu naszych dzieci nie będzie trzeba specjalnie zmieniać. W poszczególnych pokojach, w tym kuchni i łazience powinna panować ta sama kolorystyka. Trzymajmy się jednych kolorów, które będą dominowały w całym mieszkaniu. Nie należy zbytnio mieszać kolorów w poszczególnych pomieszczeniach. Jedna lub dwie tonacje w całym mieszkaniu w zupełności wystarczą. Dodatki i meble i obicia mebli powinny tworzyć spójną całość. Pamiętajmy, że nawet mała zmiana dodatków za niewygórowaną cenę może spowodować, że nasze mieszkanie będzie świeżej wyglądało. Kilka słów o kuchni. Nie zawsze do kuchni pasują ciężkie i masywne meble. Lepiej urządzić kuchnie, tak żeby była jak najbardziej funkcjonalna. Nie kierujmy się nieprawdą, że ciemne powierzchnie wolniej się brudzą itp. Niech kolor powierzchni mebli kuchennych będzie pasował do kolorystyki całego mieszkania. Nie wszędzie również pasuje kuchnia, która jest otwarta na salon. Nie wszystkich będzie cieszył zapach wydobywający się z garnków, w których przygotowywany jest obiad. Tego nie powinno być czuć w całym domu. Warto jest oddzielić kuchnię od pokoju. Nie koniecznie musi być to ścianka działowa.

Jak już za zapanujemy nad całością należy zastanowić się czy to wszystko co znajduje się w poszczególnych pokojach (meble, kanapa, fotele) będzie przydatne za kilka lat. Czy nie będzie trzeba części wymieniać. Kupujmy tak aby wszystko było potrzebne nawet po upływie kilku lat.

Co zyskasz korzystając z naszym usług?

meble na wymiar warszawa

Meble kuchenne, które sprostają najbardziej wygórowanym wymaganiom

szafy na zamówienie warszawa

Kompleksową usługę - od pomiaru do montażu

meble na wymiar warszawa

Szybką i profesjonalną obsługę - skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej

szafy na zamówienie warszawa

Perfekcyjne otwieranie i zamykanie - dzięki zastosowaniu w meblach wysokiej klasy mechanizmów

Zapraszamy do zapozniania się oraz skorzystania z naszej oferty

1Meble
kuchenne
2Meble
biurowe
3Meble
łazienkowe
4Meble
dziecięce
5Szafy
wnękowe
6Zabudowy
RTV
7Blaty
kuchenne

Autoryzowany partner jakości Blum - szafy na zamówienie warszawa Kerrock - szafy na zamówienie warszawa Drewpol - szafy na zamówienie warszawa Peka - meble na wymiar warszawa Sevroll - meble na wymiar warszawa

Systemowe rozwiązania technik montażu mebli festpool - meble na wymiar warszawa